У Дніпрі відбудеться Форум відповідальних людей

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться Форум відповідальних людей отключены

«Змінюємо дизайн свого мислення». 4 червня у Дніпрі відбудеться Форум відповідальних людей. Громадські активісти, волонтери, студенти та бізнесмени зможуть познайомитися та обмінятися досвідом. Вхід – вільний за попередньої реєстрації. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

– Форум відповідальних людей – це платформа для знайомства, комунікації, натхнення та розробки спільних проектів. Вона об’єднає громадських активістів, представників духовенства, волонтерів, студентів, бізнесменів і просто відповідальних містян, – розповіли в управлінні.
Протягом дня учасники форуму дізнаються, як та на чому будувати довіру між різними соціальними організаціями та структурами.
У програмі – чотири панельні дискусії та одна загальна. Теми обговорень: розвиток через соціально відповідальний бізнес, духовність як ресурс кожної людини, імідж органів державної влади.
Дата проведення – 4 червня, з 10:00 до 19:00. Адреса: м. Дніпро, вул. Яружна, 49а, молодіжний центр «Освіторіум».
Участь – безкоштовна за умови реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1KJl673IMcP4noCGsW3fc_mwT2P2UzxKEPlv1wVainGM/viewform?edit_requested=true.