У Дніпрі субсидію отримують майже 30,5 тисяч домогосподарств

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі субсидію отримують майже 30,5 тисяч домогосподарств отключены

У Дніпрі на неопалювальний період субсидію на житлово-комунальні послуги отримують майже 30,5 тисяч домогосподарств, із яких близько двум тисячам державну допомогу було призначено вперше, решті – автоматично перепризначено після закінчення опалювального сезону.
Про це повідомила завідувачка сектором по роботі зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міськради Віра Міщенко.
За її словами, нині ажіотажу щодо призначення житлової субсидії не спостерігається. В середньому за тиждень звертаються до 300 осіб.
– Автоматично субсидія не подовжується, а заново призначається на неопалювальний сезон у грошовій формі внутрішньо переміщеним особам, орендарям житлових приміщень або будинків. Якщо в складі сім’ї є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати; у складі родини відбулися зміни, а також тим, хто користується скрапленим газом, твердим чи рідким пічним побутовим паливом. Для цього подається заява за встановленою формою та декларація про доходи та витрати осіб, які звернулися за її призначенням. Якщо сума призначеної житлової субсидії перевищує 5 тисяч гривень на місяць, вона виплачується в грошовій безготівковій формі, – розповіла представниця управлінні соціального захисту.
Якщо одержувач субсидії, якому вона надається в грошовій готівковій формі, бажає отримувати її у безготівковому вигляді, він подає відповідну заяву до управління соцзахисту та обов’язково вказує мобільний телефон.
У разі смерті отримувача субсидії невиплачену державну допомогу в готівковій формі в наступному періоді отримає один із членів домогосподарства, до складу яких належав померлий. В усіх інших випадках право успадкування третіми особами нарахованої субсидії не передбачено.