У Дніпрі розпочнуться перевірки автобусних перевізників

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі розпочнуться перевірки автобусних перевізників отключены

З березня 2018 року у Дніпрі за дорученням мера розпочала роботу комісія з перевірки автопідприємств, які обслуговують міські автобусні маршрути.

З-поміж іншого, комісія інспектує дотримання договірних зобов’язань, у тому числі належний технічний стан транспорту, наявність аптечки, вогнегасника, дотримання кількості машин на маршруті, графіку, перевезення «стоячих» пасажирів тощо.
За цей час перевірено 56 маршрутів. Вже з наступного тижня розпочнеться наступна хвиля перевірок. Про це під повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев.
Він зазначив: за результатами таких інспекцій порушники, тобто перевізники, можуть втратити право обслуговувати той чи інший маршрут. На сьогодні такі прецеденти вже є. Наприклад, на маршруті №126 нещодавно змінився перевізник саме через ігнорування попереджувальних приписів комісії.
– При цьому є приємні факти, коли автопідприємства не ігнорують зауваження. Зокрема, перевізники на маршрутах №88, 73, додали машини з більшою кількістю місць, як це прописано у договорі, – сказав Ігор Маковцев.
Зі свого боку, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз наголосив, що такі перевірки триватимуть постійно, доки містяни не перестануть скаржитися на роботу перевізників.