У Дніпрі пройде обласний чемпіонат з академічного веслування на ергометрах

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде обласний чемпіонат з академічного веслування на ергометрах отключены

У Дніпрі пройде Відкритий чемпіонат області з академічного веслування на ергометрах. 25 січня силами мірятимуться дорослі, а 2-3 лютого – юніори, юнаки та дівчата. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Учасники «дорослого» чемпіонату – молодь до 23 років, чоловіки і жінки від 23 років і старші, а також спортсмени легкої ваги від 17 років і старше. Змагання проводитимуться на дистанції 6 тисяч метрів.
На другий чемпіонат запрошують юніорів 17-18 років, юнаків та дівчат 13-14 та 15-16 років. У перший день вони змагатимуться на ергометрах: юніори – на дистанції 2 тисячі м, решта – на 1 тисячц та 1,5 тисячі метрів.
Дорослі «веслярі» боротимуться за першість в обласній школі вищої спортивної майстерності, Монастирський острів, 6. Початок – о 12:00.
Юних спортсменів чекатимуть за адресою: вул. Гладкова, 39, в Дніпропетровському вищому училищі фізкультури або на легкоатлетичному манежі Придніпровської держакадемії фізичної культури і спорту. Початок змагань – о 10:00.
Змагання – відбіркові. За їх результатами будуть сформовані збірні команди області для участі в чемпіонаті України з веслування на ергометрах і чемпіонаті України з веслування на ергометрах серед юніорів.
Підтримати учасників чемпіонатів запрошуються всі бажаючі.