У Дніпрі профінансовано 24 кредити на заходи з енергозбереження

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі профінансовано 24 кредити на заходи з енергозбереження отключены

Минулого року у Дніпрі в рамках міської програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» було профінансовано 24 кредити на загальну суму 1 млн 224 тисячі гривень на впровадження енергоефективних заходів. Загальна вартість позик, виданих банками на ці цілі, – 4 млн 170 тисяч грмвень.

Наразі міжнародна фінансова компанія IFC вже сформувала базу потенційних учасників міської програми на цей рік для проведення заходів з термомодернізації. До неї увійшло 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, повідомляють у департаменті з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міськради.
Крім цього, завдяки плідній співпраці департаменту з Державним агентством енергоефективності та енергозбереження і Фондом енергоефективності дніпровське ОСББ «Рубіновий 12» стало учасником пілотного проекту «Перші ластівки». Усього до проекту було відібрано 15 ОСББ зі всієї України. У його рамках у будинках проводитимуться енергоефективні заходи коштом згаданого фонду.