У Дніпрі покажуть фільм про трудове рабство

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі покажуть фільм про трудове рабство отключены

Приголомшливі кадри та зміна свідомості від психології раба до вільної людини. У ДніпроОДА презентують документальний фільм «Жінка в полоні». На перегляд запрошують усіх бажаючих. Показ відбудеться 30 липня.

– Фільм «Жінка в полоні» розповідає про європейку, яку не ізолювали від довколишнього світу і не тримали за ґратами. Але вона довгі роки знаходилася в умовах морального та фізичного гноблення. Після показу фільму ми запропонуємо глядачам дискусію просучасне рабство, яке приголомшує своєю буденністю, – розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення ДніпроОДА Валентина Сливна.
«Жінка в полоні» – історія 52-річної угорки, яка служить одній родині вже десятиліття. Сім днів на тиждень вона виконує хатню роботу, крім того працює на місцевій фабриці, віддаючи увесь заробіток господарці. Її позбавили документів, будь-якої власності і навіть імені.
Зйомки картини тривали два роки. Завдяки режисерці, жінка зробила дивовижний крок: втікла з «родини», знайшла свою доньку і відбудувала власне життя.
На глядачів чекають 30 липня за адресою: м Дніпро, просп. О. Поля, 1. Початок о 18:00. Вхід вільний.
Показ фільму – це частина ініціативи Міністерства соціальної політики до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. 30 липня у всіх областях України заплановані акції, дискусії, презентації, які покликані привернути увагу до проблеми побутового рабства.