У Дніпрі оголосили переможців конкурсу «Собори наших душ»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі оголосили переможців конкурсу «Собори наших душ» отключены

27 лютого у міському Палаці дітей та юнацтва у Дніпрі підбили підсумки міського етапу конкурсного фестивалю «Собори наших душ-2018» і нагородили його переможців. Цього року захід зібрав понад 900 учасників – учнів і вихованців навчальних і позашкільних закладів міста.

Як повідомляє прес-служба міськради, переможцями стали 607 дітей у номінаціях «Наддніпрянські замальовки» (декоративно-ужиткове мистецтво), «Наддніпрянські замальовки» (образотворче мистецтво), «У долонях слова молодого» (поезія, проза).

Переможці отримали грамоти. Усі вони представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу. Усіх присутніх привітала начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Анна Браткова. Вона подякувала педагогам і батькам за те, що виховують таких творчих, талановитих дніпровців.

– Конкурс проводять вже дев’ятнадцятий рік поспіль. Він дає нашому молодому поколінню змогу проявити свою творчість, таланти, об’єднати юнаків та дівчат на ґрунті національних традицій. Місто пишається такою талановитою молоддю. Подальшого творчого натхнення та майбутніх перемог! – сказала представниця мерії.

Вона також вручила спеціальний приз переможниці глядацьких симпатій у номінації «Образотворче мистецтво». Нею стала 8-річна вихованка студії «Веселка» міського дитячого молодіжного центру Валерія Баранник. Саме її малюнок набрав найбільше голосів на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час заходу також були відзначені грамотами керівники творчих гуртків, центрів позашкільної роботи. На сцені палацу виступили його творчі колективи.