У Дніпрі назвали переможців студентського конкурсу «Кращий бізнесплан»

  25.07.2019 23:44   -
Новини

Кіберзмагання, сучасний та безпечний скейтпарк, іграшки із вторинної сировини, – ці проєкти перемогли у студентському конкурсі «Кращий бізнесплан», який організувала Дніпропетровська ОДА. Імена креативних стартаперів назвали під час пресконференції в облдержадміністрації.

– За умовами конкурсу, учасники мали подати бізнесплан. Це фінансовий документ, зрозумілий інвестору. У студентів була можливість провести фінансовий аналіз та розробити фінансові моделі. На конкурс надійшло зо три десятки бізнеспланів. Найбільше – з ДНУ ім.Олеся Гончара. Роботи оцінювала незалежна експертна комісія, до якої увійшли потенційні інвестори, підприємці, представники вишів», – зазначив керівник проєкту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА Олександр Коломійцев.
Серед переможців – другокурсник факультету економіки ДНУ Арсен Ібрагімов. Він підняв актуальну для Дніпра тему – будівництво сучасного майданчика для скейтбордистів.
– У Дніпрі чимало фанів цього екстремального спорту, але вони змушені тренуватися, де пристане. Це ризик – і для пішоходів, і для водіїв, і для самих скейтерів, – наголосив хлопець. – Тому з’явилася така ідея – побудувати безпечний скейтпарк для тренувань, відпочинку і змагань. Він буде бетонним зі спеціальним полімерним покриттям.
Ще один фіналіст з ДНУ – Владислав Кочкін. Запропонував проєкт з організації кібертурніру.
– Мета бізнесплану – не тільки розвивати кіберспорт у Дніпрі, а й заробляти на цьому. В України – до мільйона потенціальних гравців, – зауважив автор.
Замикає трійку фіналістів студентка Київської академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Анастасія Соломоненко. У своєму бізнесплані розказала про виробництво іграшок з відходів текстилю.
– Особливість виробництва таких іграшок – унікальність, – розказала Настя. – Сьогодні бути «еко» – це тренд, самовиховання, раціональний підхід. Дуже важливо долучати до цього і дорослих, і дітей.
Фіналісти отримали скляні статуетки та грошові призи від партнерів проєкту. Роботи презентують потенційним інвесторам.
З найкращими тизерами студентських бізнеспланів можна буде ознайомитися на сайті: http://iic.in.ua/.
Нагадаємо, конкурс проходив протягом весни 2019 року. До нього могли долучитися студенти різних вишів регіону. Тематика бізнеспланів стосувалася будь-якої галузі економіки, однак у пріоритеті були ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекси. Основні акценти у проєктах – як організувати бізнес, які кадри залучити, розмір інвестицій, ринок збуту.