У 2019-му безкоштовно оздоровилися вже 3 тисячі дітей АТОвців із Дніпропетровщини

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му безкоштовно оздоровилися вже 3 тисячі дітей АТОвців із Дніпропетровщини отключены

Цьогоріч вже понад 3 тисячі дітей АТОвців із Дніпропетровщини відпочили в дитячих таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України. Із них понад 90 – сини та доньки загиблих бійців. Кошти на путівки виділили з державного, обласного та місцевих бюджетів.
– Загалом цьогоріч плануємо оздоровити понад 190 тисяч маленьких мешканців області, які мають право на пільги. Серед них чимало синів та дочок наших бійців, – зазначили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.
Найулюбленіші табори в дітлахів – київський «Артек» та одеська «Молода гвардія». Популярна і «Перлина Придніпров’я», що розташована в мальовничому орлівському лісі на Дніпропетровщині.
– Діти АТОвців оздоровлюються у понад 100 дитячих таборах, санаторіях та центрах. Більше 20 розташовані на території нашої області. Деякі заклади працюють протягом року. Там можна відпочити, не перериваючи навчання, – додали в департаменті.
Загалом із початку 2019 року в дитячих таборах, санаторіях та центрах оздоровилися вже понад 135,5 тисяч дітей пільгових категорій із Дніпропетровщини.