Спортсменки з Дніпропетровщини перемогли на чемпіонаті світу з фігурного катання на роликах

23.07.2019 17:24   -
Новини

Три спортсменки з Дніпропетровщини стали призерками чемпіонату світу з фігурного катання на роликових ковзанах. На рахунку дівчат – два «золота», «срібло» та дві «бронзи». Змагання WORLD OPEN 2019 пройшли в італійському місті Фазано.

– Дніпропетровщину на змаганнях в Італії представили три спортсменки. Дніпрянка Марія Веретєннікова – вихованка спорткомплексу Янтарний. Кам’янчанки Вікторія Цимбал та Марія Соколенко – з Академії фігурного катання на роликових ковзанах. Вікторія Цимбал вже брала участь у міжнародних змаганнях, на її рахунку кілька престижних винагород. Щиро вітаємо дівчат із перемогою, – розповіла тренерка Тамара Цимбал.
Вікторія Цимбал отримала золоту медаль у категорії Junior Еліт. Ще одне призове місце 19-річна спортсменка здобула в одиночному катанні у категорії Senior Еліт. У дівчини – «бронза».
8-річна Марія Веретєннікова посіла перше місце в одиночному катанні на роликових ковзанах.
У категорії «діти до 12 років» срібну нагороду виборола 10-річна Марія Соколенко. Ще одну медаль – бронзову – спортсменка отримала за одиночне катання у категорії Debs.
Загалом на змаганнях в Італії взяли участь 550 спортсменів з 16 країн світу. Україну представили 12 спортсменів.