Ще у двох медичних центрах Дніпра запрацювала електронна черга

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Ще у двох медичних центрах Дніпра запрацювала електронна черга отключены

16 листопада у центрі первинної медико-санітарної допомоги №9 представили роботу системи електронного запису до лікаря. Це вже сьомий заклад в Дніпрі, де запустили подібну новацію, – повідомляє прес-служба міскради.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №9 складається з 10 амбулаторій, які обслуговують близько 116 тисяч дніпрян. Останні два тижні тут впроваджували та тестували електронний запис до лікаря.

-Протягом останніх двох тижнів ми працювали у тестовому режимі, а зараз вже починаємо працювати на повну. Я вважаю, що це великий крок вперед. Більшість людей має мобільні телефони та різні гаджети, тому у них є унікальна можливість не стояти у черзі, а записатися онлайн. Пацієнти тепер можуть бачити розклад лікаря в Інтернеті та обирати зручний для себе час, – розповіла головний лікар ЦПМСД №9 Галина Одінцова.

Одночасно запустили електронну чергу і в центрі первинної медико-санітарної допомоги №12, який обслуговує майже 17 тисяч містян.
– Лікарі задоволені системою. Зручно і пацієнтам. За 11 місяців роботи е-черги нею скористалося близько 80 тисяч дніпрян. Приблизно 30% від мешканців Дніпра записуються до лікаря за допомогою Інтернету – це тисяча пацієнтів щодня. Далі впроваджуватимемо електронну картку пацієнта та електронний рецепт, – зазначають у прес-службі.

Невдовзі у Дніпрі електронний запис запрацює ще у п’яти центрах первинної медико-санітарної допомоги. Час впровадження залежить від погоди – зараз до закладів проводять Інтернет, але морози можуть цьому завадити. Після появи електронної черги в усіх центрах міста, будь-який дніпрянин зможе записатися до лікаря онлайн.