Ще у 17 громадах області працюватимуть поліцейські офіцери

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Ще у 17 громадах області працюватимуть поліцейські офіцери отключены

Ще 17 ОТГ Дніпропетровщини долучились до проекту «Поліцейський офіцер громади». Відповідні меморандуми про співпрацю підписали Головне управління Національної поліції та голови об’єднаних територіальних громад області. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

34 офіцери вже працюють у 32-х ОТГ Дніпропетровщини. У громадах вони виконують функції дільничого та ювенального поліцейських, слідкують за безпекою дорожнього руху, оформлюють ДТП без постраждалих, відвідують родини, які потребують особливої уваги.
– Громада забезпечила нас з напарником житлом, робочим приміщенням та усією необхідною оргтехнікою. Ми почали знайомитися з населенням, інформувати людей про функції поліцейських офіцерів, вирішувати проблемні питання. Виїжджаємо до родин, де є випадки домашнього насильства, – розповів поліцейський офіцер Богданівської громади, старший лейтенант Ігор Качалов.
Нині до проекту долучилися ще 17 громад Дніпропетровщини. Голови ОТГ підписали меморандуми про співпрацю із Головним управлінням Національної поліції. Набір поліцейських офіцерів вже стартував. Усі охочі стати до лав захисників мають заповнити анкету (https://otg-officer.police.gov.ua/), пройти тестування та 2,5-місячне навчання.
Дніпропетровщина стала першою областю України, де почали втілювати пілотний проект «Поліцейський офіцер громади». Його запровадили у 2018 році.