Розпочався новий сезон патріотичних екскурсій «Шляхами героїв»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Розпочався новий сезон патріотичних екскурсій «Шляхами героїв» отключены

Планується, що цьогоріч екскурсії відвідають вдвічі більше дітей, ніж у 2017-му – майже 12 тисяч школярів. Старшокласники зі всієї області побувають у військовій частині, Музеї АТО та на Алеї пам’яті.

Патріотична екскурсія триває цілий день. Спочатку школярі відвідують військову частину. Там спілкуються із захисниками, відпрацьовують стрибки із парашутом. Дітям показують справжню військову техніку та пригощають їх солдатською їжею. Далі старшокласники відправляються до Музею АТО, на Алею пам’яті та відвідують Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.
– Гіди на екскурсіях – це волонтери та АТОвці, які розповідають емоційно та від душі. Вони, як ніхто інший, можуть відповісти дітям на питання: чому потрібно захищати Батьківщину. Говорять про військових, медиків, капеланів, волонтерів, які разом і є стрижнем України. Після екскурсій діти розуміють: гідно живучи, вони також можуть стати частиною української броні, – поділився радник голови ДніпроОДА Юрій Фанигін.
Цьогоріч всім відвідувачам екскурсій пропонують взяти участь у конкурсі. Для цього в соціальну мережу «Інстраграм» потрібно викласти фото, зроблене під час туру з хештегом #шляхамигероїв. Наприкінці року визначать найкращу світлину.