Оголошено переможців обласного талант-фесту «Z_ефір»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Оголошено переможців обласного талант-фесту «Z_ефір» отключены

Визначено переможців обласного дитячого талант-фесту «Z_ефір», що стартував ц березні цього року. Журі відібрало 43 найкращі номери, 17 з яких – мають перші місця. Про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА.

– Перший в області фест для обдарованих дітей «Z_ефір» добіг кінця. До нього долучилися майже 20 тисяч хлопчиків та дівчаток, – зазначили у прес-службі. – Журі визначило 43 переможних номери, 17-ти з яких присвоєно перші місця. Різна географія, вік, жанр. Єдине, що їх об’єднує, це талант.
Переможці з вокалу – Єгор Терещенко з Новомосковська, Олександра Гасанова з Марганця, квартет «Ружа» з Кривого Рогу та зразкова естрадна студія «Cantabile» з Апостолівського району.
Переможці в інструментальному жанрі – бандуристка Варвара Сізова з Покрова, флейтистка Софія Матвієнко з Новомосковського району, фортепіанний дует Івана Єрмакова та Ольги Алексеєнко з Кам’янського, а ще інструментальний ансамбль «Веселі малі» з Марганця.
Кращі у театральному жанрі – Іванна Прилоус з Першотравенська та Олександра Сушко з Покровського району.
Софія Онищенко з Кам’янського, Дар’я Константиновська з Дніпра, ансамблі «Юність» з Павлограду та «Сюрприз» з Дніпра – мають першість у хореографічному жанрі.
Лідери в оригінальному жанрі – Дар’я та Поліна Глотова з Дніпра, Максим Прилипко з Дніпра, народний художній колектив «Театр моди «Дебют» з Кривого Рогу.
– Спочатку дуже хвилювався, не знав, як журі сприйме мій стиль у музиці – бітбокс. Його багато хто не розуміє. Та суддям дуже сподобалося, – розповів переможець Максим Прилипко. – Перемога у «Z_ефірі» – це потужний поштовх, адже мене обрали з 20 тисяч талановитих дітей.
Нагородження переможців відбулося на сцені театру опери та балету в Дніпрі.
– Всім фіналістам вручили фірмові статуетки «Z_ефір». Володарі перших місць отримали різні подарунки – від сертифікатів на фотосесії та запис пісень у студіях до екшн-камер та безпровідних навушників. А ще – безкоштовні путівки до дитячого табору «Перлина Придніпров’я». Без уваги не залишилися і керівники творчих колективів. Для них – дипломи», – розповіла член журі, радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.