Область отримала 25-ту партію гуманітарної допомоги для лікарень

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Область отримала 25-ту партію гуманітарної допомоги для лікарень отключены

  Обласна лікарня ім. Мечникова вже вчетверте отримала гуманітарну допомогу з Франції. У благодійному вантажі – багатофункціональні ліжка, операційні лампи, ортопедичні матраци, медичні меблі та перев’язувальний матеріал.
– Обладнання вже завтра почне працювати у відділеннях лікарні. Зокрема, ліжка встановимо в нейрохірургічному відділенні для пацієнтів з важкими черепно-мозковими травмами, – зазначив заступник головного лікаря з надання екстреної меддопомоги Олександр Толубаєв. – Кожного разу ми отримуємо вагому допомогу. Майже всі реанімаційні відділення переоснастили спеціалізованими функціональними ліжками. Тепер пацієнти перебувають в більш комфортних умовах.
Найбільше ця «гуманітарка» стане в нагоді у тих відділеннях, де надають допомогу пораненим АТОвцям.
– Лікарня Мечникова продовжує приймати поранених із зони АТО. Тому до неї найбільша увага, – акцентував керівник благодійного проекту від ДніпроОДА Олександр Коломійцев. – У проекті жодної копійки бюджетних коштів, він суто благодійний.
Забезпечення медобладнанням лікарень області стало можливим завдяки співпраці ДніпроОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна та волонтеркою Діаною Дольс. Раніше жінка мешкала у Дніпрі, а кілька років тому переїхала до Франції. Тепер допомагає землякам з-за кордону.