Обласна школа вищої спортивної майстерності – одна з кращих в Україні

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Обласна школа вищої спортивної майстерності – одна з кращих в Україні отключены

Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності – одна з найуспішніших в країні. Вона – друга у всеукраїнському рейтингу, який формують за досягненнями спортсменів. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Дніпропетровська область – на другій позиції рейтингу шкіл вищої спортивної майстерності. Під час його формування враховували досягнення спортсменів-вихованців Школи на чемпіонатах і кубках України, Європи та світу в 2018 році. За кожну перемогу вони отримували певну кількість очок, – розповів начальник управління молоді і спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.
У школі вищої спортивної майстерності Дніпропетровщини готують кращих спортсменів області. Їх – 326: 219 – постійний склад, 107 – змінний. І хлопці, і дівчата тренуються у 18 олімпійських видах спорту.
– Дніпропетровщина – вкотре серед лідерів рейтингу. Високу планку вдається зберігати завдяки плідній праці спортсменів, їхніх тренерів і підтримці керівництва області, – сказала директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.
132 спортсмени Школи входять до складу національних збірних команд України. Вони презентують країну на міжнародних змаганнях.