Навчання на безкоштовних IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Навчання на безкоштовних IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців отключены

Демобілізовані воїни АТО здобувають нові навички. Ще тридцять бійців опановуватимуть офісне програмування та веб-дизайн. Всі заняття – безкоштовні. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Заняття з IT проходять в Дніпрі та Кривому Розі, незабаром стартують у Нікополі. В обласному центрі заняття на IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців. У кожній – по десять слухачів.
– Ми розподілили хлопців за рівнем знань. Початківці вивчатимуть програми Microsoft Office. Дві більш підготовлені групи – веб-дизайн та офісне програмування. Ці напрямки актуальні та цікаві, – зазначила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Навчання проходять у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка». Всього – сто годин теорії та практики протягом трьох місяців. Заняття – два рази на тиждень.
– Я викладаю в групі веб-дизайну, у якій вивчатимемо побудову веб-сторінок та додатків. В результаті слухачі зможуть створювати власні комп’ютерні програми. Ці знання можна використовувати як в любительських цілях, так і в професійних, – сказав викладач Сергій Приходченко. – Після завершення курсу кожен учень групи отримає сертифікат молодшого розробника веб-сторінок. Зараз це достатньо затребувана спеціальність. Комп’ютерні компанії із задоволенням приймуть їх на роботу.
АТОвець Олексій Лях демобілізувався у 2015 році. Коли дізнався про безкоштовні заняття – відразу записався.
– Я навчався на курсах англійської. Мені все сподобалось. Зараз зацікавився програмуванням. Можливо, це стане моїм хобі. Я пробую себе в різних напрямках. Такі курси – це можливість пізнати щось нове, поставити нові цілі перед собою», – сказав Олексій Лях.
Вперше ДніпроОДА організувала IT-курси у вересні 2015 року. З того часу навчання пройшли понад 300 бійців АТО. Новий набір на курси – вже у вересні. Всі довідки – в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА. Телефон: (068) 679 89 61.