Науковців запрошують позмагатися у конкурсі українсько-австрійських проектів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Науковців запрошують позмагатися у конкурсі українсько-австрійських проектів отключены

Науковців Дніпропетровщини запрошують спробувати свої сили у щорічному конкурсі спільних українсько-австрійських проектів. Учасники мають надати роботи про розвиток техніки та науки. Переможці отримають кошти на втілення ідеї, – повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

– Організатори конкурсу прагнуть налагодити науково-технологічну співпрацю між науковцями України та Австрії. Приєднатися можуть будь-які лабораторії, науково-дослідні групи вищів та підприємств, – зазначили в департаменті.
До участі у конкурсі приймають проекти з фізики високих енергій, екології, біотехнології, нанофізики і нанотехнологій, інформаційних та комунікаційних технологій, гуманітарних та соціальних наук. У роботах оцінюватимуть інноваційність, практичність та легкість втілення ідеї у життя. Заявки приймають до 31 травня. Подробиці за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/u-kvitni-j-travni-trivatime-konkurs-ukrayinsko-avstrijskih-naukovo-doslidnih-proektiv-na-2019-2020-roki.
Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України та Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія.

Поделиться: