На участь в обласному конкурсі «Z_ефір» уже подано 500 заявок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На участь в обласному конкурсі «Z_ефір» уже подано 500 заявок отключены

Юні співаки, танцюристи, акробати та митці Дніпропетровщини позмагаються на обласному дитячому фестивалі «Z_ефір». Подати заявку на участь у новому конкурсі можна до 10 березня. Вже подано близько 500 заявок, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– На Дніпропетровщині для обдарованих дітей і молоді підготували новий проект – «Z_ефір». У творчому конкурсі можуть позмагатися діти від 5 до 16 років. Жанри – найрізноманітніші. Від танців, вокалу, акробатики – до жонглювання та малювання піском. Вже прийняли близько півтисячі заявок від майбутніх учасників, – зазначають у прес-службі.
Серед тих, хто подали заявки на конкурс, більшість – вокалісти. Новим проектом також зацікавилися музиканти і танцюристи.
– Переважна більшість талантів – творчі колективи з підлітків. Це якраз так зване покоління Z – юнаки та дівчата, що народилися вже у цьому тисячолітті. З прогресивними поглядами, амбіціями та неабиякими талантами, – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.
Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня подати заявку. Це можна зробити онлайн або заповнити паперову версію – у гуртках, школах чи райдержадміністраціях.
Кастинги першого відбіркового туру триватимуть до 10 травня у містах та районах області. Другий тур пройде з 16 до 18 травня.
Кращих обиратиме журі. Три десятки переможців у різних жанрах презентують власні виступи на гала-концерті 1 червня. До свята приєднаються й українські зірки.