На авіашоу «Вільне небо» чергуватимуть півтори сотні поліцейських

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На авіашоу «Вільне небо» чергуватимуть півтори сотні поліцейських отключены

Як вже повідомляв наш сайт, до Дня незалежності України у Дніпрі відбудеться масштабне авіашоу «Вільне небо». Мешканців та гостей регіону запрошують на летовище у селі Майське 24 серпня. Спокій учасників свята оберігатимуть понад 150 поліцейських та 70 нацгвардійців.
– Безпека для нас – на першому місці. До роботи під час свята залучимо понад 220 правоохоронців, – розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний. – Додатково встановимо пости, які будуть спрямовувати водіїв на парковку, Цьогоріч вона стала ще більшою, ніж у 2017-му – там зможуть розміститися 10 тисяч автомобілів.
На летовищі організують мобільні пункти поліції.
– За такої великої кількості людей мобільний зв’язок працюватиме погано. У разі екстреної ситуації подзвонити можна буде з мобільного пункту. Для цього потрібно підійти до будь-якого працівника поліції, – зазначив Максим Очеретяний.
Радник голови ДніпроОДА Ольга Горб додала, що за безпекою гостей стежитимуть і 25 рятувальників та 4 бригади медиків.
– У 2017 році «Вільне небо» зібрало 25 тисяч гостей. До організації свята залучили понад тисячу людей. Цьогоріч готуємо ще масштабніше шоу. Відтак кількість тих, хто працюватиме цього дня, буде більшою, – розповіла Ольга Горб.
Вона наголосила: на летовищі та парковці заборонено розводити вогнище навіть у мангалі. За порушення – штраф.