Молодим активістам регіону пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Молодим активістам регіону пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу отключены

Молоді активісти регіону можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі найкращих практик. Для цього потрібно мати цікаву ідею та до 1 серпня оформити заявку.Про це стало відомо на форумі з кращих практик молодіжної роботи у ДніпроОДА.

– Всеукраїнський конкурс найкращих практик молодіжної роботи проводиться вже третій рік поспіль. Дніпропетровщина багата на обдарованих та активних молодих людей. Регіон – у лідерах з організації такої роботи в Україні. Серед майже 250 кращих молодіжних практик, що увійшли до всеукраїнського каталогу, 20 представлені активістами нашої області, – зазначила заступниця голови ДніпроОДА Ірина Грицай.
Акцент у цьогорічному конкурсі – на цифровій молодіжній роботі та використанні ІТ-технологій.
– Мається на увазі створення електронних баз даних, проведення різних опитувань, – розповів заступник начальника управління молоді і спорту ДніпроОДА Владислав Яцук. – Наприклад, дніпровський інклюзивний молодіжний центр «Даруємо радість» започаткував цифровий облік часу волонтерів.
У центрі «Даруємо радість» створили електронну базу даних. В ній – кількість годин, витрачених конкретною людиною на волонтерську роботу. Центр видає довідку, яка згодом може стати рекомендацією для участі у міжнародних волонтерських проектах та під час працевлаштування.
Оформити заявку на участь у всеукраїнському конкурсі найкращих практик молодіжної роботи слід до 1 серпня (http://youth-worker.org.ua/2019/05/01/konkurs-najkrashhikh-praktik-molodizhnoyi-roboti-2019-prijom-zayavok-trivaye-do-1-serpnya).
Детальніше про умови участі у конкурсі – за вищезгаданим посиланням або е-мейлом: anna.ostrikova@undp.org.
Форум з кращих практик молодіжної роботи працюватиме три дні. Загалом до нього долучилися близько 70 активістів, освітян, діячів культури, представників громадськості та волонтерів області. Вони презентують власні кращі проекти. Досвідчені діляться здобутками із новачками.
Бажаєте долучитися до молодіжного руху чи створити у себе в районі або селі власний простір? Звертайтеся до управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70 або за телефоном: (097) 006 00 78.