Молоді вчені області можуть позмагатися за 50 тисяч гривень

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Молоді вчені області можуть позмагатися за 50 тисяч гривень отключены

Науковців вишів, наукових та науково-дослідних установ запрошують взяти участь у конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Він покликаний сприяти інноваційному розвитку регіону. Конкурс традиційний і пройде цьогоріч вже 12-й раз, повідомили у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Зелене світло» науковим, науково-педагогічним, педагогічним співробітникам, а також аспірантам, докторантам, стажистам-дослідникам від 25 до 35 років.
Конкурс відбудеться у три етапи.
Спочатку молодих вчених інформують про умови проведення конкурсу і актуальні проблем Дніпропетровської області. Усі подані проекти розподілять за трьома напрямками – соціальні, наукові та науково-технічні.
Далі – аналіз проектів і незалежне оцінювання. Його проводитимуть фахівці різних галузей. На оцінку піде близько місяця.
Після незалежної експертизи рецензенти виставлять бали за кожний науковий проект. На підставі виставлених оцінок окремі наукові проекти допустять до публічного захисту. Це третій етап конкурсу.
Автор може зробити мультимедійну презентацію, а практичний експеримент додасть балів.
Конкурс фінішує у грудні. Тоді ж назвуть імена переможців. Всі вони отримають сертифікати і грант від обласної влади на реалізацію проектів. На кожного переможця чекає грошове заохочення – від 20 до 50 тисяч гривень.
Серед проектів, які спільно реалізують ДніпроОДА та Рада молодих вчених Дніпропетровської області, – «Краща рада молодих вчених» і «Кращий молодий вчений».
Рада об’єднує понад 1800 молодих вчених.