Картина майстрині з Кам’янського отримала міжнародне визнання

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Картина майстрині з Кам’янського отримала міжнародне визнання отключены

Робота художниці з Кам’янського Алли Михальчук прикрасила каталог Міжнародної виставки скульптури та живопису, – про це повідомляють в управлінні культури, туризму, національностей та релігій ДніпроОДА. 

Картина нашої землячки – «Бог вогню Сварог. Холодний Яр-2017» опинилася у каталозі Міжнародної виставки «Високий замок». За словами майстрині, прототипом зображеного слов’янського божества є реальний чоловік.
– Я побувала з екскурсією в Холодному яру і отримала натхнення для цієї роботи. Там я зустріла одного молодого і дуже харизматичного чоловіка. Він проводив майстер-клас з ковальства. Я отримала чимало емоцій і виразила свій захват на картині, – поділилась художниця.
Алла Михальчук займається малюванням з дитинства. Хист перейняла від свого тата. Останні роки особливо плідні у творчості художниці. Протягом 2014-2017 рр. вона брала участь в Міжнародній виставці-конкурсі «Український тиждень мистецтв». Її картина «Козак Мамай у просторі і часі» виборола перше місце у 2016 році.

«Високий Замок» – щорічна художня виставка. Її мета – популяризація сучасного мистецтва та виявлення провідних його тенденцій. Це також платформа для творчої співпраці, обміну досвідом, думками та поглядами між художником та глядачем. В каталозі виставки – роботи майстрів з України, Польщі та Словаччини.