Дніпровських медиків навчили основам тактичної медицини

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровських медиків навчили основам тактичної медицини отключены

5 листопада у Дніпрі відбувся виїзний військово-патріотичний захід, у якому взяли участь 40 працівників департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради та працівники медичних центрів первинної медико-санітарної допомоги

В рамках навчань медичні працівники освоїли основи тактичної медицини в повсякденному житті, у ході військових дій, провели практичні завдання. Крім цього відбувся бліц-курс з тактики, військової справи на прикладі гри у пейнтбол, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міскради.
– Учасникам заходу інструктори розповіли не тільки про дії медичних працівників в умовах бойових дій, а й про дії у різних надзвичайних ситуаціях. Наприклад, як надати першу допомогу пораненим у ДТП, терористичних актах, техногенних аваріях. Інструктори нашого комунального підприємства розповіли про засоби пасивного захисту, після цього знання  відпрацьовувалися на практиці завдяки грі у пейнтбол, – сказав директор КП «Патріот» Ігор Куліковський.

Навчання проходили на території пейнтбольного клубу «Агресор» за підтримки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, департаменту охорони здоров’я населення ДМР та КП «Патріот».
– Дуже важливо, аби медичний працівник міг надати допомогу у будь-яких умовах, у тому числі в умовах бойових дій або надзвичайних ситуацій у місті. Це ті знання, які рятують людські життя. Для медичного працівника необхідно постійно удосконалювати свої знання та навички, тож дуже добре, що ми сьогодні маємо змогу взяти участь у цих навчаннях, -зазначив  головний лікар Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №12 Іван Кондратенко.