Дніпро активно готується до опалювального сезону

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпро активно готується до опалювального сезону отключены

Відновлення ізоляції трубопроводів – один із основних видів підготовчих робіт до опалювального сезону. Так, одне із комунальних теплопостачальних підприємств Дніпра – «Коменергосервіс» – відновило теплоізоляцію на близько 2 км теплотрас, які перебувають на балансі.
Нещодавно комунальники завершили відповідні роботи по вулиці Мурманській, у районі буд. №8. Тут було повністю замінено теплоізоляцію на 334 метрах теплової мережі.
– Ця мережа була пошкоджена на 80%, були аварійні ділянки. Тому було прийнято рішення її замінити. Старе покриття було повністю демонтовано, а на його місце покладено нове мінеральне волокно й алюмінієзовану плівку зверху. Така технологія дозволяє зменшити падіння температури від джерела теплової енергії до споживачів, а отже забезпечувати якісну подачу тепла. Крім того, верхнє покриття плівкою захищає мережу від механічних ушкоджень та сонячного випромінювання, – розповів головний інженер комунального підприємства «Коменергосервіс» Герман Лікасов.
Мешканка будинку №8 по вулиці Мурманській Юлія радіє, що комунальники все гарно зробили.
– До цього мережа була в не дуже гарному стані. Були ділянки, де провисала вата. А зараз все якісно й гарно зроблено. Повністю новенька обшивка теплотраси уздовж нашого будинку. Сподіваюся, взимку в наших оселях буде від цього тепліше, не буде тепловтрат. Добре, що влітку проводять такі підготовчі роботи, – сказала пані Юлія.
Також головний інженер КП «Коменергосервіс» зазначив: у планах підприємства до початку опалювального сезону замінити ще близько 10 км теплотрас, але все залежатиме від оплати боргів абонентів.
– Якщо наші споживачі активніше розраховуватимуться з боргами за минулі опалювальні сезони, то більше шансів, що ми все встигнемо зробити із запланованого в рамках підготовки до опалювального періоду, – наголосив Герман Лікасов.