Для мешканців Гвардійського та Черкаського відновлюють водопостачання

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Для мешканців Гвардійського та Черкаського відновлюють водопостачання отключены

Мешканці Гвардійського та Черкаського останнім часом потерпають через постійні перебої з водопостачанням. Причина – вщент застарілий водогін.

Вже навесні стартує будівництво нового. А поки доводиться періодично «латати» після проривів старі труби. Так, за останній тиждень на трубопроводі сталося понад 30 аварій. Більшу частину наслідків уже ліквідували. Найближчим часом, після усунення решти, безперебійне водопостачання відновлять. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства ДніпроОДА.

Нинішні аварії сталися через перебої в постачанні електроенергії до насосної станції. Деякий час труби простояли без води. Після відновлення роботи насосів трубопровід заповнили водою. Це спричинило прориви у застарілих трубах.

– Після усунення наслідків більшості проривів налагодили подачу питної води до військових містечок за графіком. Найближчим часом плануємо завершити лагодити труби. Тоді відновимо цілодобову подачу води, – зазначили в департаменті.

У 2020-му Дніпропетровська ОДА запланувала реалізувати проєкт з прокладання нового водогону протяжністю 15 км. Він забезпечить стабільне постачання питної води мешканцям Гвардійського та Черкаського.