1,5 тисячі вчителів області пройдуть онлайн-курси підвищення кваліфікації

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи 1,5 тисячі вчителів області пройдуть онлайн-курси підвищення кваліфікації отключены

Педагоги Дніпропетровщини, які навчатимуть першачків, пройдуть онлайн-курс з підвищення кваліфікації. Нові методики навчання, психологію та менеджмент опановуватимуть 1,5 тисячі вчителів, – про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

– Оскільки підвищити кваліфікацію має велика кількість вчителів та в обмежені терміни, вперше застосовуємо змішане навчання. Педагоги опановуватимуть онлайн-курс вдома, а сесії здаватимуть в Академії неперервної освіти. З кожного модуля – окремий екзамен, – зазначили в департаменті.

Онлайн-курс розміщений на освітній платформі EdEra. Він складається з 6 модулів. Більше 30 лекцій містять інформацію щодо освітньої реформи, розповідають, які зміни відбудуться в початковій школі, про новий освітній стандарт, методики навчання, основи нейропсихології, менеджменту класу. Також буде модуль, присвячений інклюзивній освіті.
Курс обов’язковий для всіх вчителів, які працюватимуть наступного навчального року з першачками. Спеціалісти, які здадуть тести, отримають сертифікат.