Чотири євроклуби Дніпропетровщини перемогли у конкурсі проектів від ЄС

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Чотири євроклуби Дніпропетровщини перемогли у конкурсі проектів від ЄС отключены

Представництво ЄС в Україні визначило 20 переможців конкурсу проектів від євроклубів, які діють на базі навчальних закладів. Серед призерів – чотири клуби з Дніпропетровщини. Вони отримають кошти на втілення ідеї, відвідають Форум мереж ЄС та європейське представництво у Києві.

– Це вже третій конкурс проектів серед євроклубів України, ініційований ЄС. У 2018-му його присвятили темі «Як рух України до ЄС змінює нашу країну». Загалом на конкурс учасники подали 86 проектів, які спрямовані на популяризацію європейських цінностей, – повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Серед переможців – дніпровський клуб «Європейський вектор», що діє при Міжрегіональному вищому професійному училищі поліграфії та інформаційних технологій. Проект передбачає проведення низки освітніх та психологічних тренінгів для учнівської молоді. Вони спрямовані на формування європейських цінностей, толерантності та подолання соціальних конфліктів. Також у програмі – навчання медіаграмотності.
Серед призерів – і нікопольський євроклуб «СКІФ», який переміг із проектом «Календар свят ЄС». Клуб «Євро.ua» селища Черкаське здобув перемогу з проектом «Європа – це наш спільний дім». Євроклуб «Європейська єдність» із Кам`янського переміг з ініціативою «Європейська спадщина нашого міста – відкрий по-новому!».
Втілити проекти мають до 1 вересня 2019 року.
Конкурс проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Партнери проекту – Міністерство освіти і науки та Міністерство молоді та спорту України.