Більше 24 тисячі дітей області вакцинували від кору

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Більше 24 тисячі дітей області вакцинували від кору отключены

На Дніпропетровщині триває додаткова вакцинація проти кору. З вересня 2017 року щеплено близько 24 тисячі дітей. В департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА нагадали, що щеплення – єдиний метод профілактики кору.

– Щеплення – єдиний спосіб убезпечити себе від вірусу. Підхопити його можна в будь-який момент і будь-де – в транспорті, магазинах, навчальних закладах. Кір, як і грип, передається повітряно-крапельним шляхом та загрожує небезпечними ускладненнями. Це пневмонія, вушна інфекція, запалення мозку, втрата зору. Можлива інвалідність та навіть смерть, – зазначили в департаменті.
Цьогоріч на Дніпропетровщині – 75 випадків захворювання, з яких – 46 дітей до 17 років. Вірус зафіксований у Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Жовтих Водах, а також у Магдалинівському, Синельниківському, Дніпровському, Криворізькому, Криничанському, Новомосковському та Солонянському районах.
Більшість хворих на кір – це люди, які не робили щеплення. Вакцинуватися проти кору треба двічі: в 12 місяців та 6 років. Для дітей вакцинація – безкоштовна.
Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині планують вакцинувати 70 тисяч дітей.