20 вчителів області почали навчання на курсах з робототехніки

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи 20 вчителів області почали навчання на курсах з робототехніки отключены

Для 20 вчителів області розпочалися освітні курси з робототехніки. Після навчання педагоги зацікавлюватимуть дітей у високих технологіях у спеціалізованих школах, які відкриються восени 2018-го у Дніпрі, Кам’янському, Першотравенську, Нікополі, Покрові, Жовтих Водах і Павлограді. Досвідом діляться київські програмісти.

Навчання проходить на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій. Саме тут планують відкрити першу в області школу ІТ та робототехніки.За партами – два десятки фахівців з інформатики, математики чи фізики, які викладають у школах або в центрах позашкільної роботи, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
– Основи радіотехніки й електроніки – це перша сходинка в розвитку підростаючого покоління. Робототехніка – сходинка друга. Молодь повинна знати, як створювати роботів, аби встигати за технічним прогресом. Більше того, це допоможе їм визначитися з майбутньою професією, – розказав керівник радіотехнічного гуртка Ігор Костенко з Кам’янського.
На курси заплановано три місяці. Майбутнім викладачам шкіл робототехніки передають знання столичні програмісти, які створили схожий освітній хаб у Броварах. У курсі – сім тем: робототехніка, основи електроніки, Інтернет речей, моделювання та інші.
Нагадаємо, школи робототехніки створюють в регіоні на базі колишніх Палаців піонерів та Центрів юних техніків. Приміщення ремонтують обласним коштом. Тут встановлять сучасне устаткування: комп’ютери, лазерні станки, 3D-принтери, паяльне обладнання. У школах безкоштовно навчатимуть програмувати, створювати web-дизайн та проектувати роботів.