На Дніпропетровщині стартує другий етап проекту «EducatiON LАВ»

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині стартує другий етап проекту «EducatiON LАВ» отключены

Проект створений для молоді та для людей, що працюють з молоддю. Його метою є розвиток молодіжної політики та громадської участі молоді через просвіту

Автор: Ольга ЄРЕШКО

«EducatiON LАВ» був започаткований «Молодіжним центром Дніпопетровщини» за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова. Проект був втілений у квітні цього року. Наразі активно готується другий його етап.

«З 25 по 27 серпня ми будемо проводити перший базовий тренінг для молодіжних працівників саме з громад Дніпропетровщини. Зараз активно йде процес децентралізації і тому дуже важливо аби люди навіть в маленьких селах розуміли, що молодь – це великий ресурс для громад і країни. Ми чекаємо не тільки молодь за віком, а молодь за духом та своїм фахом. Це можуть бути вчителі, громадські діячі, працівники бібліотек і держслужбовці», – повідомила голова ГО «Громадська Палата України» Наталія Жебрик.

Під час тренінгу зустрічаються різні фахівці, котрі обмінюються досвідом і здобувають нові знання, навички. Після тренінгу вони вже виходять як готова команда, що здатна створювати і втілювати у життя нову молодіжну політику в Україні.

Крім базового тренінгу Програми «Молодіжний Працівник», 28 серпня буде знайомство з загальноєвропейським «Рухом проти мови ненависті» для всіх учасників тренінгу.

Для реєстрації слід заповнити електоронну форму – goo.gl/forms/ImjHexzMTpvblsai1. Наразі надіслано 36 заяв. Про результати конкурсного відбору учасники будуть повідомлені 19 серпня. Планується 25 участників.

Нагадуємо, що згідно з законом України молодь – це люди віком до 35 років. Проте, як повідомили організатори заходу,  учасником тренінгу може стати людина і більш зрілого віку. Головне – аби їй було не менше 18 років і вона мала відношення до роботи з молоддю.

«Наприкінці вересня планується третій етап «EducatiON LАВ». Це буде великий масштабний форум, на якому ми обговоримо ідеї, які з’явилась у молодіжних працівників протягом всього проекту та спільні майбутні проекти. Туда ми запрошуємо всіх бажаючих. Більш детальну інформацію буде розміщено на сторінці «Молодіжного центру Дніпопетровщини» у Фейсбук», – розповіла координатор проекту Надія Кириченко.