Екологи ДніпроОДА проводитимуть безкоштовні майстер-класи

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи Екологи ДніпроОДА проводитимуть безкоштовні майстер-класи отключены

ДніпроОДА розпочинає низку безкоштовних майстер-класів для студентів та викладачів еконапрямку. Перша зустріч – вже цієї п’ятниці, 27 жовтня

Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

«Ми провели вже з десяток екосемінарів, які відвідали понад 200 людей. На них розповідали, як заповнювати онлайн декларацію про відходи, замовляти висновок екоекспертизи чи довідку про величини фонових концентрацій. Слухачами були бізнесмени та представники підприємств, які безпосередньо з цим працюють. Нині ж розпочинаємо екологічну просвіту для студентів та викладачів еконапрямку», – зазначили в департаменті.

Тематику семінарів студенти обиратимуть самі. З перших побажань – розчистка річок, екомоніторинг, онлайн декларації про відходи, законодавство, робота сайту EcoInfo. Про це фахівці обласного департаменту екології та природніх ресурсів розповідатимуть на реальних прикладах.

Перший такий семінар відбудеться 27 жовтня. Планується, що його учасниками стануть зо три десятки студентів та викладачів. Початок о 9.00 на вул. Лабораторна, 69.

Якщо бажаєте долучитися до наступних зустрічей, заповнюйте анкету та надсилайте її на електронну пошту m.gorshkova2017@gmail.com.