Як зміниться рух міського електротранспорту найближчими днями

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Як зміниться рух міського електротранспорту найближчими днями отключены

4, 5 та 7 липня відбудуться зміни у русі електротранспорту Дніпра, – про це повідомляє прес-служба Дніпроської міськради.

4, 5 та 7 липня відбудуться зміни у русі електротранспорту Дніпра, – про це повідомляє прес-служба Дніпроської міськради.
Зокрема, з 23:00 4 липня призупиняється рух трамваїв на вул. Святослава Хороброго. Це пов’язано з ремонтом контактної мережі на ділянці від вул. Воскресенської до вул. Виконкомівської. Тому трамваї № 1, 5, 12, 16 закінчать роботу раніше.
Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок:
маршрут № 1
– від Транспортного університету до Залізничного вокзалу – о 23:14;
– від Залізничного вокзалу до Транспортного університету – о 22:47;
– від Транспортного університету до вул. Центральної – о 22:19;
– від вул. Центральної до Транспортного університету – о 22:48.
маршрут № 12
– від пл. Старомостової – о 21:45;
– від заводу Металовиробів – о 22:40.
маршрут № 16
– від вул. Ігоря Сікорського – о 22:01;
– від вул. Бориса Кротова – о 22:29.
Крім цього, із зазначеного часу трамваї маршруту № 5 перевозитимуть пасажирів до вул. Виконкомівської.
А 5 та 7 липня, з 8:00 до 18:00, призупиняється рух тролейбусів на вул. Героїв Крут у зв’язку з перенесенням мереж каналізації на станції метро «Історичний музей». Тому тролейбуси маршрутів № 1 та № 4 від пам’ятника генералу Пушкіну (танк) рухатимуться по просп. Гагаріна до пл. Космічної і назад, а далі від лікарні ім. Мечникова – за звичайними маршрутами.
З 5 липня на час капітального ремонту вул. Курчатова (від Залізничного вокзалу до просп. Сергія Нігояна), який включає заміну трамвайної колії, вносяться зміни у роботу таких трамвайних маршрутів:
– маршрут № 11 від вул. Антоновича спрямовується на маршрут № 15 до вул. Криворізької, без заїзду на Залізничний вокзал;
– маршрут № 15 від вул. Антоновича спрямовується на маршрут № 11 до Дніпровського машинобудівного заводу, без заїзду на Залізничний вокзал;
– призупиняється рух трамваїв за маршрутами № 4, 7, 14.