Дніпровські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з веслування

03.07.2018 15:37   -
Новини

Завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Він проходив в італійському Ауронцо. Українські спортсмени вибороли дев’ять медалей, дві з них – у представників з Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Спортсмен з Дніпра Денис Філатов у гонках на каное здолав 500 метрів та отримав друге місце. Дмитро Даниленко з Новомосковська посів третє місце. Він пройшов на байдарці 500 метрів. Обидва спортсмени змагалися у категорії U-23 – молодь.
Загалом у загальнокомандному заліку серед молоді українські веслувальники посіли четверте місце, поступившись командам Білорусі, Польщі та Італії.