Дніпровські школярі зійшлися у танцювальному батлі

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські школярі зійшлися у танцювальному батлі отключены

16 травня у Дніпрі відбувся ІІ щорічний міжшкільний танцювальний батл Dance Battle Dnipro. На Фестивальному причалі команди міських навчальних закладів виконали двохвилинні танці, які підготували заздалегідь. Також хореографи найкращих танцювальних шкіл міста провели для дітей майстер-класи. Наприкінці учасники влаштували танцювальний флешмоб.

– Підготовка до батлу тривала два місяці. Цього року захід став більш масштабним: за звання найкращої танцювальної команди боролися представники 30 шкіл міста, – зазначив завідувач сектору молодіжної політики міської ради Дніпра Сергій Луденський.
Цього року в батлі взяли участь близько 400 школярів, торік – 150.
15-річна Вікторія, учениця школи № 83, займається танцями, але в її команді є й ті, хто не робить цього професійно.
– Ми з дівчатами підготували танець «Вигнана». Ним хотіли привернути увагу людей до світу навколо, щоб вони зрозуміли, як не треба поводитися з іншими. Готувалися недовго, близько двох тижнів, – каже дівчина.
А Дар’я зі школи № 112 розповідає, що для їхньої команди танець – це життя.
– Ми танцювали сьогодні хіп-хоп. Готувалися майже три місяці. Це було неважко. Особисто для мене танець – важлива складова мого життя. Я займаюся танцями вже 8 років. Це гарний спосіб чудово провести час і зарядитися позитивними емоціями, – зізналася школярка.
За підсумками ІІ щорічного міжшкільного танцювального батлу Dance Battle Dnipro, який оцінювало професійне журі, гран-прі отримала школа № 131, перше місце посіла команда школи № 80, друге – учні школи № 148, а третьою стала команда зі школи № 134. Вони одержали кубки, медалі та пам’ятні подарунки від партнерів.