Фахівці служби зайнятості – за чисте довкілля

1 год ago Zorya AI Комментарии к записи Фахівці служби зайнятості – за чисте довкілля отключены

Починаючи з квітня по травень цього року фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості взяли активну участь у Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля»

та Дні благоустрою територій населених пунктів, у ході яких були виконані роботи з покращення санітарного стану будівель центрів зайнятості та прилеглої до них території з метою зробити її чистою та охайною
Наше гасло – «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

Весна – пора оновлення. З приходом весни у містах та селах виникає нагальна потреба впорядкувати прилеглі території. Саме тут у нагоді стають акції з благоустрою та озеленення довкілля. Тож і цього року, пройшла Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів.

Традиційно і колективи Дніпропетровської обласної служби зайнятості разом з приходом справжньої весни, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку після зимового періоду взяли активну участь у суботниках з благоустрою територій.

Під час акції працівники центрів зайнятості Дніпропетровщини прибирали та приводили у належний санітарний стан прилеглі до приміщення території, узбіччя дороги, підбілювали бордюри та дерева, прибирали вулиці, позбувалися сміття, обкопували дерева. Також провели обрізку дерев, упорядкували клумби та висадили квіти. Загалом вдалося зробити чимало роботи.

Кожен учасник відчув свій внесок у добру справу, а також соціальну значимість заходу для краян. Адже лише участь кожного у подібних заходах допоможе зробити край, у якому живеш, чистішим та привабливим.

Як результат весняних суботників – чисте довкілля. Не залишаючись осторонь, лише спільними зусиллями та щирим прагненням зробити більше, будуємо світле майбутнє у своїй країні. Спільна праця згуртовує і додає чудового весняного настрою!

Працівники Дніпропетровської обласної служби зайнятості зробили свій суттєвий внесок у скарбницю добрих справ задля розвитку рідної Дніпропетровщини.
Довідково: В рамках проведення суботника в роботах по благоустрою прилеглих територій взяли участь понад 600 фахівців обласного, міських, міськрайонних, районних центрів зайнятості, філій ОЦЗ. Силами працівників висаджено близько 800 дерев та кущів.

Відділ інформаційної роботи
Дніпропетровського обласного центру зайнятості