Європейці допоможуть облаштувати ЦНАПи у восьми громадах області

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Європейці допоможуть облаштувати ЦНАПи у восьми громадах області отключены

Європейці допоможуть створити чи модернізувати ЦНАПи у восьми громадах Дніпропетровщини. Вони виграли конкурс за Програмою «U-LEAD з Європою», – про це повідомила начальник управління з питань розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

На Дніпропетровщині підтримку «U-LEAD з Європою» отримають місто Покров, а також Васильківська, Межівська, Першотравенська, Покровська, Солонянська, Томаківська й Царичанська ОТГ. Туди завітають фахівці й детально оцінять реальні потреби щодо модернізації та створення ЦНАПів. Конкретні види допомоги та її обсяги визначатимуть спільно з громадами. Протягом травня-липня 2018 року складуть детальне технічне завдання із зобов’язаннями.
Зокрема, громади можуть розраховувати на консультаційну допомогу, тренінги для персоналу, нові меблі, офісну техніку, програмне забезпечення.
На конкурс за Програмою «U-LEAD з Європою» органи місцевого самоврядування України подали 250 заявок. Комісія, до якої увійшли експерти програми, представники Мінрегіону та Мінекономрозвитку, відібрала 150. Долучитися до конкурсу могли села, селища та міста з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.
Програма розрахована до 2020 року. За цей час підтримку отримають до 600 ЦНАПів України. Бюджет складає майже 30 млн євро.
Нагадаємо, програма «U-LEAD з Європою» підтримує реформу децентралізації в Україні і надає регіонам міжнародну технічну допомогу. Її фінансують країни ЄС, серед яких – Данія, Естонія, Німеччина, Польща, Швеція.