З початку року служба зайнятості працевлаштувала 19 випускників ПТНЗ Дніпропетровщини

1 год ago Zorya AI Комментарии к записи З початку року служба зайнятості працевлаштувала 19 випускників ПТНЗ Дніпропетровщини отключены

Про це стало відомо 18 квітня 2018 року під час робочої зустрічі заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерія Дудника з начальником служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктором Візиром

18 квітня 2018 року в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерія Дудника з начальником служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктором Візиром.

Метою зустрічі стало обговорення питання працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування після завершення навчання у професійно-технічних закладах.

Під час зустрічі В. Дудник поінформував, що протягом останніх трьох років до центрів зайнятості Дніпропетровської області діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування не зверталися. «У разі звернення до базових центрів зайнятості регіону неповнолітніх осіб або дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, питання їх працевлаштування вирішується оперативно, в тому числі, з попереднім їх навчанням на замовлення роботодавців та подальшим працевлаштуванням», – наголосив заступник директора ОЦЗ.

За словами Віктора Візира, відсутність на обліку в центрах зайнятості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі після завершення навчання у професійно-технічних навчальних закладах, являється результатом успішної співпраці фахівців центрів зайнятості з представниками служб у справах дітей на місцях. «Робота проводиться з метою упередження виникнення випадків безробіття серед неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх достатньої конкурентоспроможності на ринку праці», – зауважив начальник служби у справах дітей ОДА.

До відома: за сприянням у працевлаштуванні після закінчення навчання у професійно-технічних навчальних закладах до Дніпропетровської обласної служби зайнятості протягом січня-березня 2018 року звернулось 68 осіб, з яких 19 осіб вже працевлаштовані.

https://adm.https://adm.dp.gov.ua/ua/news/metoyu-vsebichnogo-spivrobitnictva-dnipropetrovskogo-oblasnogo-centru-zajnyatosti-ta-sluzhbi-u-spravah-ditej-ye-uperedzhennya-bezrobittya-sered-nepovnolitnih-ditej-sirit-ta-ditej-pozbavlenih-batkivskogo-pikluvannya