В Іларіонівській об’єднаній громаді шитимуть військове взуття на експорт

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи В Іларіонівській об’єднаній громаді шитимуть військове взуття на експорт отключены

В Іларіонівській ОТГ Дніпропетровської області шитимуть берці й тактичні чоботи для чеської та латвійської армій, які входять до складу Північноатлантичного альянсу НАТО. Планується, що виробництво з чеськими інвестиціями розпочне роботу цьогоріч, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Цього літа на території Іларіонівської громади має розпочати роботу цех з пошиття взуття для армії НАТО. Військові чоботи на різний сезон випускатиме компанія з чеськими інвестиціями.
За попередніми даними, на виробництві працюватимуть півсотні місцевих мешканців. Троє з них вже пройшли навчання в Чехії – тепер передаватимуть знання колегам. За необхідності власники готові розширити кількість робочих місць.
-Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню, – розказав голова Іларіонівської об’єднаної громади Дмитро Екзархов. – Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На підприємстві, у першу чергу, робитимуть акцент на якості, а вже потім – на кількості.
Очільник громади сподівається, що незабаром тут розпочнеться серійне виробництво взуття й для української армії.
Нагадаємо, Іларіонівська ОТГ утворилася наприкінці 2017 року. Навколо неї об’єдналися майже 13,5 тисяч мешканців 12 населених пунктів.