Дніпровський метеоролог розповів, яким буде квітень

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровський метеоролог розповів, яким буде квітень отключены

Снігопади й морози, які лякали нас впродовж другої половини березня, нарешті припиняться, і вже з 1 квітня прийде справжнє весняне тепло (вдень – до +17С), – про це під час прес-конференції повідомив керівник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Грінчак.

За словами фахівця, метеорологічна весна цього року (тобто стійкий перехід середньодобової температури повітря через 0С в сторону підвищення) прийшла лише 27 березня – це чи не найпізніша дата за весь період спостережень за погодою на Дніпропетровщині. До того ж нинішній березень був з рекордною кількістю опадів (в 3 раза вище норми) та снігового покриву, а ще – досить холодним (середня температура місяця на 2С нижче норми).
Але є й гарна новина від синоптиків: оскільки весна, так би мовити, запізнилася на цілий місяць, то у квітні вона буде надолужувати згаяне й на мешканців області чекає стрімке потепління. А вже у першій декаді травня очікується метеорологічне літо (тобто середньодобова температура – вище +15С).