Молодь Дніпропетровщини навчали розвивати лідерський потенціал

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь Дніпропетровщини навчали розвивати лідерський потенціал отключены

Молоді активісти об’єднаних громад Дніпропетровщини мали змогу розвинути свої лідерські навички під час п’ятиденної молодіжної школи «DOBRE-LID: лідерство, ідеї, демократія», яка пройшла в Києві.   

За парти школи сіла молодь Зеленодольської, Софіївської, Васильківської, Гречаноподіївської, Богданівської, Вербківської об’єднаних громад області.
Учасники дізналися, як побудувати кар’єру у сфері місцевого самоврядування та запровадити проекти розвитку у своїх громадах.
Крім того, молодь генерувала свіжі ідеї для вирішення реальних проблем громад, розв’язувала креативні завдання, вчилася застосовувати дизайн-мислення для нестандартних рішень.
– У школі вчилися готувати проекти рішень та втілювати їх в життя. На собі відчув, як воно бути депутатом і тепер по-іншому дивлюся на цю діяльність. Поки що не визначився, чи стану народним обранцем, але робитиму все для розвитку громади, – поділився Вадим Рукавиця із Зеленодольської громади.
Крім молоді Дніпропетровщини, у школі здобували знання активісти Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Учасників до молодіжної школи обирали на конкурсній основі.
Нагадаємо, молодіжна школа «DOBRE-LID: лідерство, ідеї, демократія» працює для партнерів програми «DOBRE». Це п’ятирічна програма, яку реалізує міжнародна організація Global Communities та фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Вона спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку об’єднаних громад. Програма діє у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях.