Бригада «швидкої» Дніпропетровщини – серед лідерів міжнародних змагань

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Бригада «швидкої» Дніпропетровщини – серед лідерів міжнародних змагань отключены

Команда Дніпропетровщини увійшла до десятки лідерів у змаганнях бригад екстреної медицини, які пройшли на Тернопільщині. На «Кременецьких медичних ралі-2018» учасники демонстрували практичні навички та теоретичні знання.

– У місті Кременець на «медичні ралі» зібралися понад 30 команд з України, Ізраїлю, Литви, Польщі та Білорусі. Завдання були різноманітні, але знайомі для наших медиків. Вони надавали допомогу в екстремальних умовах, виконували тестові завдання з теорії. У конкурсі «Розумник» нашим не було рівних: команда Дніпропетровщини виборола перше місце»\, – розповіли в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.
Понад 100 учасників підтверджували свою майстерність, протягом трьох днів співпрацювали з поліцейськими та рятувальниками.
– Такі змагання – гарна практика. Усі завдання потрібно виконати в режимі реального часу. Та й просто приємно поділитися досвідом з колегами і в них чогось навчитися, – розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.
Перемогу в цьогорічному «ралі» вибороли медики Хмельниччини, а парамедики з Ізраїлю стали кращими серед іноземних учасників. Торік у змаганнях бригад «швидкої» Дніпропетровська область посіла перше місце.