У Кривому Розі працює єдиний в Україні ЦНАП-трансформер

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі працює єдиний в Україні ЦНАП-трансформер отключены

Вже два місяці у Кривому Розі працює ЦНАП на колесах. Авто-трансформер виїжджає у віддалені райони міста. Нині його послугами вже скористалися близько 2 тисяч людей, – розповіли у прес-службі ДніпроОДА.

Аналогів криворізькому ЦНАПу на колесах ще немає в Україні. За лічені хвилини вантажівка перетворюється у сучасний офіс адмінпослуг.
– За допомогою пульту розкладаємо авто. Натягуємо стелю, стіни, розставляємо меблі. Всередині – все, як у звичайному офісі. Є електрика, система опалення, комп’ютерна техніка, кондиціонер, – розповів водій ЦНАПу-трансформеру Федір Кучеренко.
Авто-ЦНАП курсує віддаленими районами Кривого Рогу. Про візит фахівців мешканців попереджають завчасно, роблять об’яви.
– Якби не цей диво-автомобіль, довелось би їхати у місто, витрачати гроші на проїзд, стяти у черзі. Тут все швидко, зручно, – поділилася відвідувачка Вікторія Фартушна.
Одночасно там можуть знаходитися до 15 людей. Прийом ведуть 4 фахівців.
– У виїзному ЦНАПі можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити прописку. Загалом понад 130 послуг, – розповіла заступник керівника ЦНАПу Людмила Зеленська.
На рахунку ЦНАПу-трансформеру вже понад 30 виїздів. У планах міста – придбати ще один такий офіс адмінпослуг на колесах.