У дітей Дніпропетровщини – додаткові канікули

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У дітей Дніпропетровщини – додаткові канікули отключены

До 7 березня навчальні заклади області йдуть на канікули. Це частина п’ятиденного національного плану дій з економії газу. Його втілюють по всій Україні через те, що Росія на 20% знизила тиск в газопроводах, – про це повідомив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. 

– Рекомендували містам, районам та громадам Дніпропетровщини відпустити до 7 березня на канікули виші та школи. У цей час котельні будуть переведені на економний режим роботи. Освітньому процесу це не завадить, адже заняття просто перенесуть на інші дні, а споживання газу бюджетними установами області скоротиться на 10%, – пояснив Олег Кужман.
Він додав, що в області близько 150 навчальних закладів опалюються альтернативними котельними на пелетах, ще понад 100 – вугіллям. Вони можуть продовжити роботу.

Оскільки на наступлному тижні – 4 офіційних вихідних, то школірі повернуться до навчання лише 12 березня.

– Знизити споживання газу ми рекомендували й промисловим підприємствам. Звичайно, це не стосується випадків, коли через виробничий процес таке скорочення неможливе. Інша річ – мінімізувати подачу газу на будівлі, які підприємство не використовує, особливо у вихідні, – наголосив перший заступник голови ОДА.
До 12 березня область планує зекономити значну кількість газу.
– Скільки саме газу заощадимо – залежатиме від патріотизму кожної людини. Починаючи від простого споживача, який може вдома прикрутити котел на 1 градус, завершуючи керівниками промислових підприємств та міст, – підкреслюють у ДніпроОДА.