Київстар розширює покриття 3G

1 год ago Андрей Богатырёв Комментарии к записи Київстар розширює покриття 3G отключены

Багато жителів нашого регіону вже користуються перевагами 3G від Київстар. Але якщо ще рік тому нова мережа була доступна лише в Дніпрі та великих містах області —   то сьогодні покриття впевнено зробило крок до «глибинки».

Тільки за останній час послуги 3G прийшли в Кам’янське, Олексіївку, Придніпровське, Менжинське, Мусіївку та Шолохове.

Темпи розвитку мережі нового покоління від Київстар підтверджують його репутацію як лідера ринку телеком-послуг. Однак компанія — не тільки першопроходець в сфері високих технологій. Київстар, за словами його президента Петра Чернишова, є зразком ефективного бізнесу і надійним партнером держави, а зусилля компанії відзначені зростанням довіри з боку клієнтів.

І це справедлива оцінка. Адже за 2016 рік компанія забезпечила надходження до держбюджету на рівні 4,2 млрд. грн., що є найбільшим показником серед усіх операторів мобільного зв’язку України. А також — обсяги інвестицій в технічне оновлення і розвиток 3G, що перевищують 9 мільярдів гривень за останні два роки.

Показово, що нинішня модернізація є революційною за своєю суттю. На зміну обладнанню, можливості якого обмежувалися однією технологією (GSM, або 2G), приходить нове — мультисистемне (2G / 3G / 4G). Воно підтримує різні стандарти і технології зв’язку. У разі отримання ліцензії на 4G, компанія зможе швидко розгорнути нову мережу з розширеними можливостями.

Значення цього процесу складно переоцінити. Експерти стверджують, якщо держава прийме позитивне рішення щодо впровадження 4G в спектрі, який вже мають оператори мобільного зв’язку, Україна зробить інформаційний ривок. А це значить, що можливості нашої країни в світі істотно зростуть.

Важливо і те, що заміна та оновлення обладнання, які нині виконує Київстар, носять всебічний характер. Фахівці оцінять той факт, що змінюється не тільки «начиння» базових станцій і програмне забезпечення, а й канали зв’язку між ними. Істотно збільшуються швидкість і ємність транспортних каналів за рахунок впровадження IP-технологій і сучасного оптоволокна.

Для споживача, що не має спеціальної технічної освіти, сенс заміни можна описати двома словами: надійність і якість. Це стосується як самого мобільного зв’язку, так і 3G-Інтернету, користувачі якого зможуть по максимуму оцінити переваги нових технологій.

Досвідченим Інтернет-серферам немає потреби пояснювати, що означає розширення покриття якісного 3G. Вони знають, що за цим стоїть збільшення території мобільності і комфорту практично на всю нашу область. А для тих, хто ще не знайомий з таким поняттям, як мобільний Інтернет, просто скажемо: саме зараз доступність якісної мережі залежить винятково від вашого рішення.

Тепер не потрібно чекати, коли кабель протягнуть до умовної Капулівки або Червоногригорівки. Для того, щоб зробити доступними соціальні мережі, відеодзвінки родичам і друзям, он-лайн шопінг і подорожі, інтерактивні карти, а також багато іншого, досить мати під рукою відповідний смартфон і стартовий пакет від Київстар.

Далі все на раз, два, три. Вибирайте тарифний план, який найбільш підходить для Ваших потреб і інтересів. Підключайтеся. І починайте отримувати задоволення від використання якісного Інтернету, який гарантує 3G від Київстар.

Ірина НАУМОВА