У Покрові покращили якість питної води

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Покрові покращили якість питної води отключены

У Покрові завершили реконструкцію насосно-фільтрувальної станції. Капітальний ремонт провели вперше за 60 років, – про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

– Наразі в Покрові відремонтували одразу кілька об’єктів водоканалу. 42 тисячі містян – з питною водою нової якості, – зазначили у прес-службі.
За 60 років існування фільтрувально-насосну станцію ремонтували лише одного разу, капітально – жодного. На насосній станції модернізували технологічне обладнання, замінили фільтри. Замість старого трубопроводу – новий, поліетиленовий. В будівлях відремонтували покрівлю та встановили нові вікна.
– Також змінили метод знезараження. Раніше обробляли воду хлором, тепер – гіпохлоридом. Це більш безпечно для здоров’я, – розповів заступник міського голови Покрова Микола Гончаров.
На станції встановили сучасне екообладнання. Замість старих насосів встановили енергоефективні. Процеси – повністю автоматизовані. Це значно скорочує енерговитрати та поліпшує якість питної води.
– Вода в нас була страшна. З крану текла руда рідина, страшно було пити. Ми собі встановлювали в квартирах фільтри. Зараз вони – без роботи. Водичка чиста, прозора, без неприємного запаху. Для чаю набираю прямо з крану, – поділилася мешканка Покрова Любов Борисова.
Насосна станція подає воду на 42-тисячне місто цілодобово.