В обласному перинатальному центрі відкрили буккросинг

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В обласному перинатальному центрі відкрили буккросинг отключены

Читати модно, тим більше – в буккросингу. ДніпроОДА відкрила ще один сучасний пункт обміну книгами.  На цей раз – в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі. 

Книги в новому куточку буккросингу – на будь-який смак: від класики до сучасності.

– Ми почали відкривати буккросинги ще в 2016 році. Перший з’явився в будівлі ДніпроОДА – тепер облаштовуємо їх в лікарнях і школах. Хочемо, щоб такі полиці в формі англійського слова «READ» з’явилися в кожній державній установі. Книги потрібно читати, це корисно і модно. Той, хто читає, завжди переможе того, хто дивиться телевізор, – поділився радник голови ДніпроОДА Юрій Голік.

300 нових книг тільки з друкарні. Лікарі і пацієнти задоволені.

– Буккросинг – сучасний підхід до книги, хороша спроба відвернути молодь від гаджетів. Цей подарунок – дуже цінний і незвичайний. Я побачила книгу Михайла Грушевського, тому візьму її почитати, – розповіла головний лікар Дніпропетровського обласного перинатального центру Людмила Падалко.

Є книги і дніпровських письменників. Зокрема, Яна Валєтова і Макса Бужанського. Молодь відразу зацікавилася книгами.

– Ми прийшли на урок статевого виховання і потрапили на відкриття буккросингу. Я вже вибрала для себе книгу Олександра Довженка «Україна в огні», – поділилася учениця 11-го класу дніпровської школи № 35 Ілона Коберняк.

Нагадаємо, буккросинг – це вільна бібліотека, яку облаштовують в громадських місцях.  Ідея полягає в обміні книгами. Головне правило – замість взятої книги потрібно поставити іншу.