Вперше за десять років черговики Царичанки отримають нові квартири

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Вперше за десять років черговики Царичанки отримають нові квартири отключены

У Царичанці стару будівлю реконструюють під житло. Нова покрівля та утеплений фасад, всередині – індивідуальна система електроопалення. Ключі від одно- та двокімнатних квартир отримають десять черговиків, у тому числі – родини АТОвців, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

У старій будівлі у Царичанці колись розташовувалася аптека. Зараз її реконструюють обласним коштом.
– У нашому селищі черговики не отримували житла більше десяти років, – розповів заступник селищного голови Володимир Стрілець. – Добре, що область виділила кошти на реконструкцію будівлі, яка довгий час стояла занедбаною.
Двоповерховий будинок – із новою покрівлею та яскравим утепленим фасадом. Ремонтники зробили у квартирах лоджії – раніше їх не було. Провели електрику та каналізацію, підвели воду. Передбачили індивідуальне опалення – у кожній оселі стоятимуть сучасні електрокотли.
У будинку облаштують 10 квартир: дві однокімнатні та вісім – двокімнатних. Загальна площа кожної – від 52 до 76 квадратних метрів. Вже завезли міжквартирні та міжкімнатні двері. Всередині підрядники підготували стіни під шпалери у кімнатах та під фарбування – у кухнях. Зараз облаштовують плиткою санвузли.
Власниками квартир, які підготують «під ключ», стануть десять пільговиків, у тому числі – учасники АТО.
– Питання житла – найболючіша проблема для кожного військового. Іноді доводиться очікувати на власну оселю все своє життя. Я сам у черговиках вже понад 10 років, – поділився військовий комісар Царичанського району Олександр Світенко. – Дуже приємно, що в такий складний час держава опікується нашими соціальними проблемами.
Наразі у розпалі – і роботи на території. Там зводять огорожу та готують ґрунт під тротуарну плитку. Всі роботи підрядники планують завершити цьогоріч.