У Дніпрі для АТОвців провели “сердечний” майстер-клас

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі для АТОвців провели “сердечний” майстер-клас отключены

У Реабілітаційному центрі Дніпра для бійців АТО пройшов майстер-клас з печворку – клаптикового шиття. Пінопластова основа, 1200 клаптиків тканини, натхнення – і в руках учасників з’явилися гарні декоративні серця для їхніх близьких.

– На Дніпропетровщині працює програма реабілітації для учасників АТО. У Реабілітаційному центрі Дніпра відновлюють не лише фізичне здоров’я хлопців, а й психологічне. З АТОвцями працюють психологи. Також ми постійно проводимо майстер-класи, які повертають бійців до цивільного життя. Цього разу – майстер-клас з печворку «Від серця до серця», присвячений Дню закоханих, – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Печворк – клаптикове шиття. За принципом мозаїки створюється цілісний виріб зі шматочків тканини. Для майстер-класу приготували нехитрі матеріали: пінопластові заготовки в формі серця, стрічки, клаптики тканини, булавки, ножиці та клей. Хлопці, чиї руки звикли до зовсім іншої «зброї», спочатку дивилися недовірливо. Але майстриня Марина Шахнік пояснила, як кроком за кроком створити «сердечний» шедевр.

Бійці терпляче повторюють її рухи: спочатку обгортають пінопластове серце стрічкою, далі декорують його трикутними клаптиками. Трикутнички закріплюють булавками. Два рядки клаптиків однотонні, а третій – з зірочками. Нарешті хлопці прикрашають серце стрічкою – можна дарувати!

Боєць Володимир Павленко на реабілітації вже другий тиждень. Створюючи свій шедевр, мріє про повернення додому, до дружини.

– Подарую сердечко жінці. Їй буде приємно. Здивується точно, бо ніколи не робив для неї таких штук, – поділився боєць.