Під час відлиги дніпрян просять остерігатися бурульок

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Під час відлиги дніпрян просять остерігатися бурульок отключены

Учора у Дніпрі були люті морози, сьогодні – потепління. Наслідок мінливої погоди – ожеледиця, та головна небезпека – бурульки, що падають із дахів та карнизів. Як уберегтися від можливих травм, нагадали в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.

– Через мінливу погоду й чергування холоду і тепла на дорогах з’являється ожеледиця, а на дахах – бурульки. Тому взимку приділяйте особливу увагу власній безпеці. Нагадайте і дітям правила поведінки на вулиці у таку погоду, – зазначили в управлінні ДніпроОДА.
Фахівці акцентують – задля власної безпеки не ходіть під карнизами та близько від стін будинків. Взимку на дахах утворюються бурульки, які під час потепління можуть впасти і травмувати перехожого. Не залишайте під будівлями і власні авто – зокрема сьогодні у Дніпрі від крижаної стріли вже постраждала одна машина в центрі міста.
В ожеледицю окрему увагу приділіть взуттю. Найкраще підійдуть чоботи на плоскій рифленій підошві. Пересуватися слизьким тротуаром краще маленькими ковзаючими кроками на трохи зігнутих ногах.
З особливою обережністю переходьте вулицю. Пам’ятайте – на слизькій дорозі водіям важче загальмувати.